SOBOTA
24 LUT
NIEDZIELA
25 LUT
PONIEDZIAŁEK
26 LUT
WTOREK
27 LUT
ŚRODA
28 LUT
CZWARTEK
01 MAR
PIĄTEK
02 MAR
SOBOTA
03 MAR
NIEDZIELA
04 MAR
PONIEDZIAŁEK
05 MAR
WTOREK
06 MAR
ŚRODA
07 MAR
CZWARTEK
08 MAR
PIĄTEK
09 MAR
X
Komedia | 12+ | 1:48

REZERWUJ / KUP BILET

Bohaterowie przebojów "Listy do M." i "Listy do M.2" powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić.

"Listy do M. 3" opowiadają historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska zagrają nowych bohaterów w kolejnej części Listów do M.. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. Czas niespodzianek znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku.

Wygląda na to, że nie planujemy dalszych seansów tego filmu.